Απολαμβάνοντας κρέπες για το Chandeleuer
![Απολαμβάνοντας κρέπες για το Chandeleuer Απολαμβάνοντας κρέπες για το Chandeleuer](https://www.protypa.gr/portal-img/single/9/chandeleuer-sto-scholeio-mas-4.jpg)
Απολαμβάνοντας κρέπες για το Chandeleuer
Δείτε τη συλλογή φωτογραφιών
05 Φεβρουαρίου 2024 2024Τη Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου ήταν μια ημέρα χαράς! Τα τμήματα Γαλλικών του Σχολείου μας με αφορμή το Chandeleuer, τη γνωστή γιορτή της κρέπας στη Γαλλία, το διασκέδασαν απολαμβάνοντας υπέροχες κρέπες από τον βραβευμένο σεφ μας του Ecole Ducasse, Μάνο Νικόλαο.
Συλλογή Φωτογραφιών
(12 φωτογραφίες)