Ο Παιδικός Σταθμός μας «Πρότυπα 2-4» πάει θέατρο!
![Ο Παιδικός Σταθμός μας «Πρότυπα 2-4» πάει θέατρο! Ο Παιδικός Σταθμός μας «Πρότυπα 2-4» πάει θέατρο!](https://www.protypa.gr/portal-img/single/7/o-paidikos-stathmos-mas-protypa-2-4-paei-theatro-2.jpg)
Ο Παιδικός Σταθμός μας «Πρότυπα 2-4» πάει θέατρο!
Δείτε τη συλλογή φωτογραφιών
23 Ιανουαρίου 2023 2023Τα μικράκια μας του Παιδικού Σταθμού «Πρότυπα 2-4» επισκέφτηκαν το Θέατρο Σοφούλη και παρακολούθησαν την παράσταση «ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ, Η δύναμη της Φιλίας».
Μέσα από την παρακολούθηση του έργου ήρθαν σε επαφή με την τέχνη της δραματουργίας και ταυτόχρονα, κατανόησαν ακόμη περισσότερο έννοιες, όπως η φιλία, η αγάπη, ο σεβασμός απέναντι στον άλλον.
Μαθαίνουμε, διασκεδάζουμε και γνωρίζουμε τον κόσμο και τον πολιτισμό.